Je to již dvacet let, co se společnost Inpos security stará o Vaši bezpečnost. S úmyslem nabídnout zákazníkům kvalitní služby a osobní přístup ji v roce 1997 založil JUDr. Miroslav Vávra (8. 2. 1950). Podařilo se mu tak zúročit své dlouholeté zkušenosti s prací u policie, především na kriminálce, kde začínal jako řadový detektiv a v průběhu let se vypracoval až na vrchního komisaře Služby kriminální policie hlavního města Prahy.

Spolupodílel se například na objasnění mediálně známých případů orlických vražd či vytunelování Agrobanky a krach IPB. Po konci aktivní kariéry se uchýlil do soukromého sektoru, avšak i nadále zůstal svému oboru věrný.

 

 

 

Dříve působil jako prezident České komory detektivních služeb a později působil jako bezpečnostní poradce Magistrátu hl. města Prahy. Své zkušenosti a rady pravidelně publikoval i v řadě odborných časopisů.

Firma, kterou vybudoval, se za dobu dvaceti let stala stabilním a žádaným hráčem na českém bezpečnostním trhu. I přesto se jí podařilo uchovat si rodinného ducha, tak jak si to její zakladatel přál.

1997 2003 2015 2018

Členství v organizacích

ČKBS

Český klub bezpečnostních služeb sdružuje české bezpečnostní agentury, komunikuje s ministerstvem. Organizuje a poskytuje informační servis členským firmám, školení a metodické pomoci.

ČKDS

Česká komora detektivních služeb je spolek, který sdružuje právnické a fyzické osoby poskytující
služby soukromých detektivů a další služby v oboru komerční bezpečnosti.

HOSPODÁŘSKÁ KOMORA

Hospodářská komora České republiky je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry. Sdružuje 15 000 členů organizovaných v 68 komorách v regionech a ve 110 oborových asociacích.

FAČR

Fotbalová asociace České republiky je členský svaz organizací FIFA a UEFA a orgán, který organizuje fotbal v Česku. Je dalším z pokračovatelů Českého svazu fotbalového, založeného v roce 1901. Do června 2011 se označoval názvem Českomoravský fotbalový svaz (ČMFS)

Pracovní nabídky